Gastronomické restaurace

v Praze
Gastronomické restaurace
Vrcholný gastronomický zážitek
Rezervovat

Restaurace V Zátiší je jedno malé tajemství Starého Města, ukryté na rohu Betlémského náměstí a Liliové ulice. Přijďte si pochutnat na neuvěřitelně rafinované kuchyni spárované s vybranými českými i světovými víny do elegantního prostředí z dílny předních českých designérů.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost k návštěvě Tančícího domu, mistrovského díla dekonstruktivismu, a přijďte ochutnat delikatesy restaurace Ginger&Fred, která se nachází na špici této budovy a z níž se vám dostane dechberoucího výhledu na krásu pražských pamětihodností.

Gastronomické restaurace
Metropolitní vytříbenost a elegance
Rezervovat

Restaurace Bellevue, nacházející se v bezprostřední blízkosti Karlova mostu, se vyznačuje především nezapomenutelným výhledem na panorama Pražského hradu a střech Malé Strany, ať už z velkých oken restaurace či terasy nad Vltavou.

Restaurace La Dégustation Bohême Bourgeoise se nachází na Starém Městě, nejkrásnější pražské čtvrti, a patří k nejvyhledávanějším restauracím v české metropoli. V roce 2012 byla za své obzvláště zdařilé kulinářské umění, snoubící tradici a moderní trendy, odměněna michelinskou hvězdičkou.

Gastronomické restaurace

Kampa Park

Vskutku privilegované místo
Rezervovat

Láká vás představa včera rafinované kuchyně a výjimečného místa? Na samém cípu malebného ostrova Kampa, při ústí Karlova mostu, je luxusní retaurace Kampa Park ideálním místem pro vaší romantickou večeři při svíčkách i schůzku s obchodními partnery.

Gastronomické restaurace
Stylové prostředí a originální chutě
Rezervovat

V samém srdci Prahy, téměř u hladiny řeky a s privilegovaným výhledem na prastaré oblouky Karlovy mostu, naleznete restaurací Mlýnec – ideální místo pro romantickou večeři ve dvou, soukromé oslavy s přáteli i větší společenské akce.

Restaurace U modré kachničky I, skrývající se za diskrétní modrou fasádou v jedné z kouzelných uliček na Malé Straně, dokázala z české kuchyně vytvořit prvotřídní rafinovanou záležitost.

Restaurace Ada, nacházející se v přízemí krásného hotelu na úpatí Pražského hradu, přímo naproti Starým zámeckým schodům, je podle Asociace pražských gurmánů jednou z nejvýše hodnocených v hlavním městě. Večeřet zde budete v nádherném romantickém prostředí při ...

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě s více než stoletou tradicí se řadí mezi špičkové gastronomické podniky v Praze. Nalznete zde eleganci, noblesu, styl, servis na úrovni, živou klavírní hudbu a hlavně pravé delikatesy francouzské i české kuchyně - zkrátka vše, co potřebujete pro mimořádně slavnostní příležitost.

Po úspěchu první restaurace stejného jména otevřeli provozovatelé kousek od Staroměstského náměstí mladší sestru – Modrou Kachničku II. I zde se šéfkuchaři zaměřili na vytříbení a modernizaci klasické české kuchyně.

Restaurace Terasa U Zlaté studně je učiněný poklad, skrytý na konci jedné z úzkých uliček na Malé Straně, hned vedle barokních zahrad na terase pod hradem. Nachází se na střeše hotelu Golden Well, krásné historické budovy jejíž historie sahá až do renesance, a je tak dobře ukryta před př ...

Gastronomické restaurace

Restaurace Pálffy Palác

Aristokratická večeře v autentickém barokním paláci
Rezervovat

V pravém barokním paláci v srdci Malé Strany se nachází Pálffy Palác, jedinečná restaurace s luxusní barokní atmosférou.

nahoru