Souhrný přehled kulturních událostí v Praze

Koncerty, operní a baletní představení v Praze

Na této stránce najdete přehled hlavních koncertů, koncertních i baletních představení, které jsou v Praze právě na programu. Budete tak moci snadno naplánovat svůj pobyt v české metropoli  a zarezervovat si naším prostřednictvím vstupenky na vybraná představení.

Pokud si zakoupíte místa na představení spolu s prohlídkou Grand Tour ve francouzštině, nehradíte rezervační poplatky, které fakturujeme při koupi samostatného představení. Pokud máte o tuto nabídku zájem, upřesněte, prosím, tuto možnost ve vaší obědnávce.

Jak rezervovat:

1. Kontaktujte nás e-mailem (info@avantgarde-prague.cz) nebo telefonem (+420 774 311 468) s upřesněním Vámi zvolené rezervace.
Prosíme, přesně uveďte: název události, datum a hodinu, počet vstupenek a Vámi vybranou kategorii.
Prosíme, upřesněte také, jestli si lístky vyzvednete u nás v kanceláři nebo jestli si je přejete doručit do hotelu v den Vašeho příjezdu.

2. Jakmile ověříme dostupnost Vámi zvolených míst, obratem Vám e-mailem zašleme potvrzení o rezervaci s vysvětlením postupu pro bezpečnou platbu platební kartou.

3. Ihned po uhrazení vstupenek Vám bude automaticky zaslám Voucher, potvrzení o Vaší objednávce: k následnému obdržení vstupenek Vám postačí prokázat se tímto Voucherem po Vašem příjezdu do Prahy u nás v kanceláři či na recepci hotelu, pokud jste se rozhodli nechat si doručit Vaše vstupenky tam.

Naše rezervační podmínky:

  • Za objednané představení vyžadující ověření disponibility účtujeme rezervační poplatek 250 Kč (asi 10 €) nezávisle na objednané události a počtu míst za představení, která nemohou být rezervována přímo přes naše stránky online.
  • Vstupenky se hradí předem bezpečnou platbou platební kartou

Způsob převzetí vstupenek:

a. v naší kanceláři (přímo v historickém centru města, Jáchymova 3 - první patro, otevřeno od pondělí do pátku od 9h do 18h, o víkendu od 14h30 do 17h30), nebo

b. na recepci Vašeho hotelu v den Vašeho příjezdu do Prahy: v tomto případě účtujeme dodatečný poplatek za doručení ve výši 150 Kč (asi 6 €).

Věříme, že náš přehled Vám bude užitečný...

Pro zobrazení ceny klikněte na dané představení.

Přibližné ceny představení uvádíme zhruba na měsíc dopředu. U ostatních představení vám cenu rádi poskytneme na požádání.

Komentáře

nahoru