Show U Fleků

Folklorní večer v Praze

Máte rádi živou hudbu a zpěv? Rádi byste si je vychutnali u dobrého českého jídla a lahodného pivního moku v tradiční atmosféře nefalšované staročeské hospody? Zúčastněte se výjimečné show U Fleků v Praze a odneste si neopakovatelný folklórní zážitek!

 © U Fleků © U Fleků

Během mistrovské hudební show U Fleků si přijdou na své všichni milovníci zpěvu, živé hudby i bujaré hospodské zábavy. Zazní známé staropražské písně i veselé mezinárodní melodie, shlédnete vtipné scénky a třeba se i zúčastníte pivní soutěže. O hudbu a dobrou náladu se postará domovské hudební uskupení Flek Band, které bude doprovázet tři výtečné zpěváky, včetně půvabných sester Pivoněk.

Show se odehrává v centru Prahy na Novém Městě ve slavné staročeské hospodě U Fleků, která byla založena již v roce 1499 a řadí se k nejstarším hospodám hlavního města. V průběhu večera jistě oceníte tamní jemné tmavé pivo s ovocnou chutí i báječné české pokrmy.

Díky této originální a atraktivní show zažijete opravdu typicky český folklorní večer, při němž se z plna hrdla zpívá, dobře jí a pivo teče proudem.

Vstupné na show U Fleků lze zakoupit ve dvou variantách. Buď samotné představení (show), nebo show s tříchodovou večeří a jedním pivem. Jednoduché vstupné nezahrnuje ani jídlo ani nápoje.

Vstup kombinující představení a večeři zahrnuje výběr ze tří druhů menu a jeden nápoj. Při zakoupení této vstupenky získáte 10% slevu na menu oproti cenám menu à la carte.

FLEKOVSKÉ MENU

 • pražská šunka s máslem a okurku
 • vepřová plec, kysané zelí, houskový, bramborový knedlík / brambory
  anebo
   svíčková na smetaně, houskový knedlík
  anebo
   flekovský guláš, špekový knedlík, 3 bramboráčky
  anebo pečené kuře, brambor
 • flekovský ležák 13°

VEGETARIÁNSKÉ MENU

 • šopský salát
 • smažené žampiony, petrželové brambůrky
 • flekovský ležák 13°

DĚTSKÉ MENU

 • bramborová polévka
 • svíčková na smetaně, houskový knedlík
 • nealkoholický nápoj

Případné další konzumace nad rámec zakoupeného menu hradí klient na místě.

Večeře začíná v 19.00.
Představení začíná ve 20.00 a trvá zhruba hodinu.

Hospoda U Fleků
Křemencova 11, Praha 1 – Nové Město

Dostupnost:
Tramvaj č. 5 – zastávka „Myslíkova“
Metro B – stanice „Karlovo náměstí“

Fotogalerie

Komentáře

nahoru