Matinée v Lobkowickém paláci

Balíček: vstup na koncert, do muzea a sleva v restauraci
Cena od
590 CZK ()
Rezervovat

Balíček Lobkowiczkého Paláce Vám nabízí koncert vážné hudby, vstup do uměleckých kolekcí muzea a 10% slevu v Lobkowicz Palace Café Restaurant.

 © www.matinee.cz  © www.matinee.cz

Dnes je již restituovaný Lobkowický Palác je otevřen denně milovníkům komorní hudby. V krásném barokním sále se skvělou akustikou si každý den od 13h můžete poslechnout jeden z pořádaných koncertů. Představena jsou části děl významných barokních skladatelů – Bacha a Vivaldiho, mistrů vážné hudby – Mozarta a Beethovena, a předních českých skladatelů 19. století – Dvořáka a Smetany.

Mimo radosti z poslechu známých melodií ve výjimečném prostředí, představuje koncert příležitost objevit učiněné talenty mezi sólisty souboru (flétna, klavír, viola), kteří všichni patří mezi nejlepší hudebníky současnosti.

V paláci nácházejícím se v Jiřské ulici na Pražském hradě, je uchována mimořádná sbírka jedné z nejproslulejších českých rodin, které palác patřil téměř 300 let než byl v roce 1948 vyvlastněn. Tato je zde prezentována ve stálé expozici.

Najdeme tu díla mistrů jako Velázquez, Brueghel, Veronese, Rubens, ale také hudební nástroje, původní rukopisy, hudební partitury z časů Händela, Mozarta a Haydna a dokonce ručně psanou partituru Beethovena. Expozice zahrnuje také sbírku zbraní a brnění, dekorativních předmětů a keramiky a porcelánu.

Lobkowicz Palace Café Restaurant, který je umístěn v přízemí, nabízí rozmanitá meno od typicky české kuchyně až po domácí dezerty a kávu. Restaurace se pyšní třemi sály: jedním vnitřním v anglickém stylu, terasou s jedinečným výhledem na Prahu a vnitřním dvorem v renesančním stylu.

Abyste si návštěvu Lobkowického paláce užili co nejvíce, Avantgarde Prague Vám nabízí kombinovanou vsupenku zahrnující místo na jeden koncert v první (sedadla v prvních 2 řadách) nebo ve druhé kategorii (sedadla ve třetí až sedmé řadě), vstupenku do muzea a slevu 10% na sortiment restaurace Lobkowicz Palace Café.

Balíček Lobkowiczkého Paláce – 1. kategorie: vstupenka na koncert (sezení v prvních dvou řadách), vstup do muzea a sleva 10 % v restauraci Lobkowicz Palace Café Restaurant.

Balíček Lobkowiczkého Paláce – 2. kategorie: vstupenka na koncert (sezení ve třetí až sedmé řadě), vstup do muzea a sleva 10 % v restauraci Lobkowicz Palace Café Restaurant.

Rezervace je podmíněna ověřením disponibility míst.

Program:
M. A. Charpentier – Te Deum, A. Vivaldi – Allegro (From Four  Seasons), Philipp Hyacinth Lobkowicz – Suite in C major, W. A. Mozart – Turkische Marsch, Ch. W. Gluck – Pizzicato, L.van Beethoven – For Elise, J. J. Benda – Grave, Piéce for Flute solo, G. Bizet – Carmen Fantasie, A. Dvořák – Valse, B. Smetana – Vltava, L.Janáček – Ave Maria, W. A. Mozart – Vivat Bacchus

Délka koncertu: 1h, od 13.00 do 14.00

Restaurace a muzeum jsou otevřené každý den od 10.00 do 18h.00.

Lobkowický palác
Jiřská 3
Praha 1 – Pražský hrad

Dostupnost:
Tramvaj č. 22 – zastávka „Pražský hrad“
Metro A – stanice „Malostranská“ nebo „Hradčanská“

Aktivity v Lobkowiczkém Paláci byly zařazeny mezi 3 nejvyhledávanější v Praze podle portálu

TripAdvisor.

Le Palais Lobkowicz à été classé dans les trois activités les plus appréciées à Prague par

Termíny a ceny:
01.04.2016 – 31.10.2018

  • po, út, st, čt, pá, so, ne: 13:00

    Balíček Lobkowiczký palác 1. kategorie ?690 CZK ()
    cena za osobu
    Balíček Lobkowiczký palác 2. kategorie ?590 CZK ()
    cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru