Černé divadlo DÉJÀ VU

Kulturní zážitek v Praze
Cena od
290 CZK ()
Rezervovat

S černými divadly se v Praze roztrhl pytel, ale jen málokteré z nich nabízí zábavu na úrovni. Divadlo Metro se svým představením DÉJÀ VU orientovaným spíše na dospělého diváka rozhodně patří k výjimkám, na které stojí za to jít.

 © Divadlo Metro © Divadlo Metro

„Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít generaci idiotů.“

Tento citát Alberta Einsteina se stal mottem divadleního představení DÉJÀ VU, které velmi vtipně a s nadsázkou pojednává o vážném tématu současné doby – životním stylu, závislosti na nových technologiích a úpadku mezilidských vztahů. Až ho shlédnete, budete mít pocit déjà vu.

Před očima se vám rozehraje emočně nabitý příběh plný světelných efektů, barev, tance a hudby. Nápadité scény se díky důmyslně propracované technice černého divadla střídají jedna za druhou ve velmi rychlém sledu. Z mořského dna se vmžiku přemístíte do malířského ateliéru a vzápětí se ocitnete s kolem na ulici. Tu se vám sevře srdce dojetím nad různými podobami lásky, tu se budete za břicho popadat u znázornění lidského mozku, tu se vás u notoricky známých skladeb minulého století zmocní trocha nostalgie. A možná se stanete i součástí představení.

Princip černého divadla vám bude na závěr dopodrobna osvětlen, a to doslova, neboť zadní část pódia, kterou během celého představení zahaluje tma, se nakonec úplně vynoří z černoty.

 • Začátek představení ve 20.00
 • Délka představení: 1 hodina a 20 minut
 • Místo konání: divadlo Metro v pasáži Metro na Národní třídě

Dostupnost:
metro B – stanice Národní třída

Termíny a ceny:
21.08.2018 – 26.08.2018

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 20:00

  Plné vstupné590 CZK ()
  cena za osobu
  Studentský tarif480 CZK ()
  cena za osobu
  Dětský tarif ?290 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru