Koncerty a představení

Koncerty a představení
Koncerty, operní a baletní představení v Praze

Na této stránce najdete přehled hlavních koncertů, koncertních i baletních představení, které jsou v Praze právě na programu. Budete tak moci snadno naplánovat svůj pobyt v české metropoli  a zarezervovat si naším prostřednictvím vstupenky na vybraná představení.

Koncerty a představení

Večeře s Mozartem – Opera na dotek

Kulinářská večeře s poslechem nejvýznamějších Mozartových árií a duetů
Cena od
910 CZK ()
Rezervovat

Přijďte si vychutnat výjimečný zážitek v nádherném prostředí historického neobarokního sálu Boccaccio Grand Hotelu Bohemia v Praze s kulinářskou večeří a za poslechu nejvýznamnějších Mozartových skladeb.

Vyhlídkové plavby
Plavba s jazzovým koncertem
Cena od
690 CZK ()
Rezervovat

Poznejte noční Prahu za rytmu jazzu při vyhlídkové plavbě po Vltavě...

Cena od
290 CZK ()
Rezervovat

S černými divadly se v Praze roztrhl pytel, ale jen málokteré z nich nabízí zábavu na úrovni. Divadlo Metro se svým představením DÉJÀ VU orientovaným spíše na dospělého diváka rozhodně patří k výjimkám, na které stojí za to jít.

Národní divadlo marionet v Praze Vám nabízí kvalitní představení Don Giovanni. Rezervace vstupenek on-line.

Koncerty a představení

Koncerty ve Španělské synagoze

Standardy klasické a jazzové hudby
Cena od
400 CZK ()
Rezervovat

Španělská synagoga se svou pozoruhodnou orientální výzdobou je, stejně jako mnoho dalších pražských duchovních míst, dějištěm koncertů klasiky, jazzu a tradičních jidiš skladeb.

Varhanní koncert v kostele sv. Františka z Asisi v těsné blízkosti Karlova mostu, pro vás bude netradičním duchovním zážitkem. Zatímco se pohroužíte do poslechu barokních a klasicistních velikánů, vaše oči se budou kochat okázalou výzdobou kostela, jenž je jindy než v ...

Koncerty a představení

Vážná hudba v Klementinu

Smetana, Vivaldi, Dvořák, Mozart...
Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Naplánujte si během vašeho pobytu v Praze kulturní vložku a vyražte na koncert vážné hudby české i světové provenience do úchvatných barokních prostor Klementina.

Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Soubor Jiřího Srnce představuje jedno z prvních moderních černých divadel a patří mezi nejznámější reprezentanty českého divadelnictví ve světě. Retrospektivní dětsky laděné představení Antología uvádí výběr toho nejlepšího z černého divadla a doslova „vrací magii na světová jeviště“.

Koncerty a představení

Light Art Show

Divadelní předvedení street artového umění
Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Poznejte Prahu a její historii prostřednictvím street artového umění díky představení Light Art Show.

Koncerty a představení

Laterna magika

Multimediální divadlo s historií

Laterna magika, představuje způsob divadla kombinující techniky filmové projekce s tradičním scénickým uměním jako jsou tanec, hudba, pantomima..., který v roce 1958 pro Světovou výstavu v Bruselu vytvořili režisér Alfréd Radok a scénograf Josef Svoboda. Název Laterna magika odkazuje na první jednoduchý promítací př ...

Koncerty a představení
Balíček: vstup na koncert, do muzea a sleva v restauraci
Cena od
590 CZK ()
Rezervovat

Balíček Lobkowiczkého Paláce Vám nabízí koncert vážné hudby, vstup do uměleckých kolekcí muzea a 10% slevu v Lobkowicz Palace Café Restaurant.

nahoru