Cross Club

Více než jen klub...

Interiéry a architektonické prvky jsou zcela industriálního původu.Matice, šrouby, kola, ocel, televizní obrazovky... Klub prezentuje svůj styl již od fasády budovy, která se celá podobá velké kovové konstrukci. Cross Club disponuje i zahradou a kavárnou (otevřena od 14h do 02h), ale většina zajímavých akcí se odehrává ve sklepních prostorech klubu.

 © Cross Klub  © Cross Klub

Sejděte schodiště a vstupte do bludiště místností s industriální výzdobou. Labyrint chodeb které vedou do jednotlivých sálů se nese stále v duchu živoucího stroje. Vaší pozornosti neuniknou kusy motorů a různých mechanických součástí na zdech a osvětlení.

Pověst a popularita klubu je posílena volným vstupem od neděle do čtvrtka. Klientela je zde různorodá a mezinárodní a komunikace jednoduchá a příjemná.

Cross Club se skládá ze tří barů, dvou scén kde se odehrává mnoho koncertů různých žánrů: dubstep, drum, reggae, pop, techno. Klub organizuje také výstavy a divadelní představení. Přes velkou popularitu jsou ceny v klubu překvapivě docela příjemné. Je možno se zde rovněž najíst v kavárně v přízemí.

Cross Club je místem k objevení trochu jiné Prahy, ne tak turistické. Ať už jste tu kvůli hudebnímu programu a protančíte celou noc nebo jen na jeden drink, jistě toto místo oceníte.


http://www.crossclub.cz/cs/

Otevírací doba:

•    Kavárna: 14:00 – 02:00
•    Klub: 18:00 – 04:00, pátek, sobota: 18:00 - 06:00)

Adresa: Plynární 1096/23, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Dostupnost: tramvaje 5, 12, 15, zastávka Nádraží Holešovice
metro: Nádraží Holešovice

Fotogalerie

Komentáře

nahoru