Bary

Bar, kavárna i klub, toto místo mění atmosféru v závislosti na denní době i podle toho, v jaké jeho místnosti se právě nacházíte. Jisté je, že Újezd je ideální místo pro příjemný večer s pivem.

Tato café-galerie je známá jak pražany, tak i navštěvovaná některými celebritami a umělci a odehrávají se tu různé společenské a kulturní akce.

Bar s atypickým interiérem blízko Karlova mostu.

Pár kroků od Karlova mostu v ulici rovnoběžné s Vltavou se nachází kavárna Standard, která nabízí milé prostředí pro ochutnávku dobré kávy.

Se Zanzibarem, souostrovím s pohnutou minulostí, má tento bar společný jen název. Tento ZanziBar je dobře schován v úzké uličce u Karlova Mostu ve čtvrti Malá Strana.

Blue Light bar je mnohými považován za jeden z nejlepších koktejl barů v Praze. Toto místo s nenapodobitelně stylovým interiérem je ideální k prohýření celé noci až do brzkých ranních hodin.

Známý jako jeden z nejpopulárnějších koktejl barů v zemi, Bombay Bar je dobrá adresa pro všechny milovníky dobrých koktejlů. Bar je útulný a uvolněný, zkrátka výborné místo na sklenku s přáteli a díky tanečnímu parketu si zde můžete prodloužit večer dlouho do noci.

Díky svým velkým oknům skýtá bar Cloud 9 úchvatný pohled na Prahu a řeku Vltavu.

Bary

Déjà Vu

Vinotéka

Malá sympatická vinotéka se nachází na jednom z nejhezčích náměstích Malé Strany v historickém jádru Prahy. Ve vřelém prostředí pod barokními klenbami vás bude svádět uvolněná atmosféra a kvalita serisu. Najdete zde velký výběr místních i mezinárodních v ...

nahoru