Kam na večeři, za zábavou?

Koncerty a představení
Koncerty, operní a baletní představení v Praze

Na této stránce najdete přehled hlavních koncertů, koncertních i baletních představení, které jsou v Praze právě na programu. Budete tak moci snadno naplánovat svůj pobyt v české metropoli  a zarezervovat si naším prostřednictvím vstupenky na vybraná představení.

Koncerty a představení

Večeře s Mozartem – Opera na dotek

Kulinářská večeře s poslechem nejvýznamějších Mozartových árií a duetů
Cena od
910 CZK ()
Rezervovat

Přijďte si vychutnat výjimečný zážitek v nádherném prostředí historického neobarokního sálu Boccaccio Grand Hotelu Bohemia v Praze s kulinářskou večeří a za poslechu nejvýznamnějších Mozartových skladeb.

Restaurace Bellevue se nachází v těsné blízkosti Karlova mostu a nabízí jeden z nejúchvatnějších výhledů na panorama Pražského mostu a řeku Vltavu. Představuje dokonalé místo, kde strávit romantický večer.

Oslavte svátek zamilovaných romantickou večeří u zapáleného krbu v gastronomické restauraci Ada hotelu Hoffmeister, nacházejícího se při úpatí pohádkově vzhlížejícího Pražského hradu.

Vyhlídkové plavby
Plavba s jazzovým koncertem
Cena od
690 CZK ()
Rezervovat

Poznejte noční Prahu za rytmu jazzu při vyhlídkové plavbě po Vltavě...

Cena od
490 CZK ()
Rezervovat

Zpříjemněte si víkend, návštěvu Prahy či obchodní oběd na palubě lodi plující po Vltavě. Během této plavby se vám dostane úchvatného výhledu na historické památky našeho hlavního města. Proplujete kolem Rudolfina, Karlova mostu a Národního divadla a díky plavební komoře ...

Cena od
290 CZK ()
Rezervovat

S černými divadly se v Praze roztrhl pytel, ale jen málokteré z nich nabízí zábavu na úrovni. Divadlo Metro se svým představením DÉJÀ VU orientovaným spíše na dospělého diváka rozhodně patří k výjimkám, na které stojí za to jít.

Národní divadlo marionet v Praze Vám nabízí kvalitní představení Don Giovanni. Rezervace vstupenek on-line.

Koncerty a představení

Koncerty ve Španělské synagoze

Standardy klasické a jazzové hudby
Cena od
400 CZK ()
Rezervovat

Španělská synagoga se svou pozoruhodnou orientální výzdobou je, stejně jako mnoho dalších pražských duchovních míst, dějištěm koncertů klasiky, jazzu a tradičních jidiš skladeb.

Varhanní koncert v kostele sv. Františka z Asisi v těsné blízkosti Karlova mostu, pro vás bude netradičním duchovním zážitkem. Zatímco se pohroužíte do poslechu barokních a klasicistních velikánů, vaše oči se budou kochat okázalou výzdobou kostela, jenž je jindy než v ...

Koncerty a představení

Vážná hudba v Klementinu

Smetana, Vivaldi, Dvořák, Mozart...
Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Naplánujte si během vašeho pobytu v Praze kulturní vložku a vyražte na koncert vážné hudby české i světové provenience do úchvatných barokních prostor Klementina.

Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Soubor Jiřího Srnce představuje jedno z prvních moderních černých divadel a patří mezi nejznámější reprezentanty českého divadelnictví ve světě. Retrospektivní dětsky laděné představení Antología uvádí výběr toho nejlepšího z černého divadla a doslova „vrací magii na světová jeviště“.

Koncerty a představení

Light Art Show

Divadelní předvedení street artového umění
Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Poznejte Prahu a její historii prostřednictvím street artového umění díky představení Light Art Show.

Koncerty a představení

Laterna magika

Multimediální divadlo s historií

Laterna magika, představuje způsob divadla kombinující techniky filmové projekce s tradičním scénickým uměním jako jsou tanec, hudba, pantomima..., který v roce 1958 pro Světovou výstavu v Bruselu vytvořili režisér Alfréd Radok a scénograf Josef Svoboda. Název Laterna magika odkazuje na první jednoduchý promítací př ...

Koncerty a představení
Balíček: vstup na koncert, do muzea a sleva v restauraci
Cena od
590 CZK ()
Rezervovat

Balíček Lobkowiczkého Paláce Vám nabízí koncert vážné hudby, vstup do uměleckých kolekcí muzea a 10% slevu v Lobkowicz Palace Café Restaurant.

Cena od
750 CZK ()
Rezervovat

Fascinuje vás středověk? Rádi byste zažili atmosféru tradiční středověké krčmy, kde se pije a hoduje, co hrdlo ráčí, hraje v karty a kde se sem tam nachomýtne i nějaká ta rvačka? Zkuste středověkou krčmu U Pavouka na Starém Městě pražském!

Cena od
1390 CZK ()
Rezervovat

Restaurace V Zátiší je jedním z nejvzácnějších tajemství Starého Města, ukrytým na rohu Betlémského náměstí a Liliové ulice. V intimním prostředí a elegantním designu předních českých tvůrců se zde podává neuvěřitelně rafinovaná kuchyně v doprovodu nejlepších českých i světov ...

Cena od
1390 CZK ()
Rezervovat

Restaurace V Zátiší je jedním z nejvzácnějších tajemství Starého Města, ukrytým na rohu Betlémského náměstí a Liliové ulice. V intimním prostředí a elegantním designu předních českých tvůrců se zde podává neuvěřitelně rafinovaná kuchyně v doprovodu nejlepších českých i světov ...

Cena od
636 CZK ()
Rezervovat

Známá kavárna Obecního domu v Praze se nachází v levém křídle jedné z nejkrásnějších secesních budov Evropy. Naše zvláštní nabídka: rezervujte si on-line labužnické menu v tomto prestižním podniku a získejte slevu 5 %.

Přijďte si vychutnat sobotní či nedělní oběd do příjemného prostředí restaurace Mlýnec s výhledem na Vltavu a Karlův most. Možnost posezení na terase přímo nad řekou umocní váš gastronomický zážitek. Pro děti je připravený dětský koutek s hlídáním, aby jste si mohli víkendový brunch v ...

Gastronomické restaurace
Vrcholný gastronomický zážitek
Rezervovat

Restaurace V Zátiší je jedno malé tajemství Starého Města, ukryté na rohu Betlémského náměstí a Liliové ulice. Přijďte si pochutnat na neuvěřitelně rafinované kuchyni spárované s vybranými českými i světovými víny do elegantního prostředí z dílny předních českých designérů.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost k návštěvě Tančícího domu, mistrovského díla dekonstruktivismu, a přijďte ochutnat delikatesy restaurace Ginger&Fred, která se nachází na špici této budovy a z níž se vám dostane dechberoucího výhledu na krásu pražských pamětihodností.

Gastronomické restaurace
Metropolitní vytříbenost a elegance
Rezervovat

Restaurace Bellevue, nacházející se v bezprostřední blízkosti Karlova mostu, se vyznačuje především nezapomenutelným výhledem na panorama Pražského hradu a střech Malé Strany, ať už z velkých oken restaurace či terasy nad Vltavou.

Restaurace La Dégustation Bohême Bourgeoise se nachází na Starém Městě, nejkrásnější pražské čtvrti, a patří k nejvyhledávanějším restauracím v české metropoli. V roce 2012 byla za své obzvláště zdařilé kulinářské umění, snoubící tradici a moderní trendy, odměněna michelinskou hvězdičkou.

Gastronomické restaurace

Kampa Park

Vskutku privilegované místo
Rezervovat

Láká vás představa včera rafinované kuchyně a výjimečného místa? Na samém cípu malebného ostrova Kampa, při ústí Karlova mostu, je luxusní retaurace Kampa Park ideálním místem pro vaší romantickou večeři při svíčkách i schůzku s obchodními partnery.

Gastronomické restaurace
Stylové prostředí a originální chutě
Rezervovat

V samém srdci Prahy, téměř u hladiny řeky a s privilegovaným výhledem na prastaré oblouky Karlovy mostu, naleznete restaurací Mlýnec – ideální místo pro romantickou večeři ve dvou, soukromé oslavy s přáteli i větší společenské akce.

Restaurace U modré kachničky I, skrývající se za diskrétní modrou fasádou v jedné z kouzelných uliček na Malé Straně, dokázala z české kuchyně vytvořit prvotřídní rafinovanou záležitost.

Restaurace Ada, nacházející se v přízemí krásného hotelu na úpatí Pražského hradu, přímo naproti Starým zámeckým schodům, je podle Asociace pražských gurmánů jednou z nejvýše hodnocených v hlavním městě. Večeřet zde budete v nádherném romantickém prostředí při ...

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě s více než stoletou tradicí se řadí mezi špičkové gastronomické podniky v Praze. Nalznete zde eleganci, noblesu, styl, servis na úrovni, živou klavírní hudbu a hlavně pravé delikatesy francouzské i české kuchyně - zkrátka vše, co potřebujete pro mimořádně slavnostní příležitost.

Po úspěchu první restaurace stejného jména otevřeli provozovatelé kousek od Staroměstského náměstí mladší sestru – Modrou Kachničku II. I zde se šéfkuchaři zaměřili na vytříbení a modernizaci klasické české kuchyně.

Restaurace Terasa U Zlaté studně je učiněný poklad, skrytý na konci jedné z úzkých uliček na Malé Straně, hned vedle barokních zahrad na terase pod hradem. Nachází se na střeše hotelu Golden Well, krásné historické budovy jejíž historie sahá až do renesance, a je tak dobře ukryta před př ...

Gastronomické restaurace

Restaurace Pálffy Palác

Aristokratická večeře v autentickém barokním paláci
Rezervovat

V pravém barokním paláci v srdci Malé Strany se nachází Pálffy Palác, jedinečná restaurace s luxusní barokní atmosférou.

Tradiční restaurace

Pivovar U Fleků

Nejstarší pivovar v Praze
Rezervovat

Bezpochyby nejznámější pražský pivovar a restaurace „U Fleků“ se nachází na Novém Městě poblíž Národního divadla. Místní specialitou je výtečný flekovský ležák, jenž začali vařit v bývalém pivovaru, který se nacházel na místě dnešního podniku. Původní pivovar zde byl založen ...

Tradiční restaurace
Tradice dobrého piva
Rezervovat

Kolkovna je známá pražská restaurace nabízející výbornou českou kuchyni a skvělé točené pivo. Přepadne-li vás hlad či žízeň na Starém Městě, či máte-li chuť se sejít a poklábosit s přáteli, je to ideální  místo právě pro vás!

Nedaleko Národního divadla, na druhém břehu řeky Vltavy, se nachází lidová restaurace Olympia, třetí z řetězce restaurantů skupiny Kolkovna. Nejprve pod jménem Urban’s Café, později Opera Café, si tato restaurace získala stálou klientelu již v 30. letech 20. století.

Plzeňská restaurace se nachází v suterénu Obecního domu, nejznámější secesní památky v Praze.

Tradiční restaurace

Klášterní pivovar Strahov

Poznejte skutečné klášterní pivo
Rezervovat

Po procházce Petřínskými zahradami a sady se určitě rádi svlažíte pivem vyrobeném v pravém klášterním pivovaru nacházejícím se v takřka venkovském prostředí, poněkud nečekaném v centru hlavního města nedaleko Pražského hradu.

Tradiční restaurace

Pivnice U Pinkasů

Typické staročeské prostředí
Rezervovat

Pinkasův sklep s goticko - renesančními základy, tradiční klenutá Dolní sněmovna v pravé části přízemí, Horní sněmovna se salónky vhodnými pro soukromé obědy, Vavřincova kuchyně v přízemí a staročeská restaurace Doma v prvním patře…Ať už se rozhodnete pro jakoukoli z těchto prostor, atmosféra pivnice U Pinkasů ...

V ohbí jedné z nejstarších pražských ulic Vás vítá exotický zlatý tygr. Pozor, kultovní pivnice!

Tradiční restaurace
Legendární malostranská hospoda

Poblíž barokní pražské Lorety a impozantního Černínského paláce se nachází jedna z předních pražských kulturních památek - hospoda U černého vola. Vstoupíte-li dovnitř, musíte si pomyslet, že se tu snad zastavil čas. Za dlouhé roky své existence si tato hospoda uchovala svébytnou ...

Kavárny a čajovny
České potěšení, vídeňská tradice
Cena od
260 CZK ()
Rezervovat

Kavárna Obecního domu stojícího vedle brány do Starého Města má perfektním polohu k tomu, abyste si mohli odpočinout během procházek v historickém centru Prahy či před/po koncertu ve Smetanově síni. Objednejte si náš degustační balíček „Posezení pro labužníky“ a užijte si př ...

Kavárny, které musíte navštívit

Kavárna Slavia

Nejznámější kavárna metropole

Nejslavnější pražská kavárna, kavárna Slavia, je opravdovým symbolem celého města, jeho bohatého intelektuálního života i jeho místy bouřlivé historie,. Kavárna se nachází na nábřeží Vltavy hned vedle Národního Divadla a nabízí úchvatný výhled na panorama Hradčan.

Bar, kavárna i klub, toto místo mění atmosféru v závislosti na denní době i podle toho, v jaké jeho místnosti se právě nacházíte. Jisté je, že Újezd je ideální místo pro příjemný večer s pivem.

Tato café-galerie je známá jak pražany, tak i navštěvovaná některými celebritami a umělci a odehrávají se tu různé společenské a kulturní akce.

Bar s atypickým interiérem blízko Karlova mostu.

Pár kroků od Karlova mostu v ulici rovnoběžné s Vltavou se nachází kavárna Standard, která nabízí milé prostředí pro ochutnávku dobré kávy.

Se Zanzibarem, souostrovím s pohnutou minulostí, má tento bar společný jen název. Tento ZanziBar je dobře schován v úzké uličce u Karlova Mostu ve čtvrti Malá Strana.

Blue Light bar je mnohými považován za jeden z nejlepších koktejl barů v Praze. Toto místo s nenapodobitelně stylovým interiérem je ideální k prohýření celé noci až do brzkých ranních hodin.

Známý jako jeden z nejpopulárnějších koktejl barů v zemi, Bombay Bar je dobrá adresa pro všechny milovníky dobrých koktejlů. Bar je útulný a uvolněný, zkrátka výborné místo na sklenku s přáteli a díky tanečnímu parketu si zde můžete prodloužit večer dlouho do noci.

Díky svým velkým oknům skýtá bar Cloud 9 úchvatný pohled na Prahu a řeku Vltavu.

Bary

Déjà Vu

Vinotéka

Malá sympatická vinotéka se nachází na jednom z nejhezčích náměstích Malé Strany v historickém jádru Prahy. Ve vřelém prostředí pod barokními klenbami vás bude svádět uvolněná atmosféra a kvalita serisu. Najdete zde velký výběr místních i mezinárodních v ...

Kluby

Cross Club

Více než jen klub...

Interiéry a architektonické prvky jsou zcela industriálního původu.Matice, šrouby, kola, ocel, televizní obrazovky... Klub prezentuje svůj styl již od fasády budovy, která se celá podobá velké kovové konstrukci. Cross Club disponuje i zahradou a kavárnou (otevřena od 14h do 02h), ale většina zajímavých akcí se odehrává ve sklepních prostorech klubu.

Český granát

Studio Šperk Drahoňovský

orginální český šperk

Český granát je polodrahokam sytě červené barvy, který se nachází v okolí Turnova na severu Čech. Rodina Drahoňovských se výrobou granátových šperků zabývá již po několik generací. Po revoluci se jim znovu podařilo otevřít klenotnictví v centru Prahy. Naleznete zde velký výběr originálních šperků ...

nahoru