Hotel Loreta

***
Cena od
1900 CZK ()

Hotel Loreta nabízející útulné ubytování v rodinném prostředí naleznete na jednom z nejkrásnějších míst Hradčan: snoubí se zde jednoduchost, šarm,  romantická atmosféra a absolutní klid, který jen občas naruší zvonkohra sousední Lorety.

  © hôtel Loreta   © hôtel Loreta

Hotel se nachází na pražských Hradčanech, hned naproti Černínskému paláci (dnešnímu Ministerstvu zahraničních věcí). Sídlí v tzv. Černínské jízdárně – původně renesančním objektu, který později prošel barokní přestavbou a v nedávné doby i citlivou rekonstrukcí. V okolí se nachází množství památek: Pražský hrad, Strahovský klášter, Loreta, sbírky Národní Galerie či Nový Svět.

K dispozci je celkem 10 pokojů rozmístěných okolo rozlehlého dvora. Každý z pokojů má vlastní vchod a předsíňku. Zařízení ve stylu retro (nábytek z masivního dřeva, kvalitní textilie) dominují světlé a čisté tóny.

Snídani servírovanou formou bufetu si vychutnáte v krásných klenutých místnostech – bývalých stájích, poobědvat můžete ve sklepní restauraci Loreta, která podává českou i mezinárodní kuchyni za velmi přijatelné ceny. V sezóně si navíc můžete vypít kávu na přilehlé zahrádce.

Hotel Loreta, Loretánské náměstí 8, Praha 1 – Hradčany

Spojení: tram 22 – zastávka Pohořelec

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru