Hotel Dům u velké boty

Romantický rodinný hotel Dům u velké boty se nachází v historickém centru Prahy, v jedné z nejmalebnějších malostranských uliček ležících mimo turistické trasy. Přátelské přijetí a osobní přístup ke každému jednotlivému hostu řadí tento hotel mimo veškeré kategorie.

  © Dům U Velké Boty   © Dům U Velké Boty

Hotel se nachází na Vlašském náměstí, přímo naproti Lobkowiczskému paláci (dnes Německé ambasádě). Přes bezprostřední blízkost nejznámějších pražských památek – Pražského hradu a Karlova mostu – tu vládne klid a poetická atmosféra staré Prahy.

Ze starobylého měšťanského domu dokázala rodina Ripplů pomalou a šetrnou rekonstrukcí zachovat neopakovatelné kouzlo a šarm, zároveň však vytvořila hotel splňující současné nároky pohodlného bydlení na úrovni.

Každý ze 12 pokojů je jedinečný co do velikosti i vybavení. Jsou zařízeny pečlivě restaurovaným nábytkem, většinou z masivního dubového dřeva a ručně tkanými koberci. Na stěnách visí originály obrazů z různých období, citlivě sladěných s celým prostředím.

Hotel představuje ideální výchozí bod pro návštěvu pražských pamětihodností, stejně tak vám umožní jen tak se toulat zapadlými malostranskými uličkami či lenošit v nedalekých petřínských sadech. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, jsme si jisti, že díky pohostinnosti majitelů a magii místa se do Domu u velké boty budete rádi vracet.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o cenách a nabídce pokojů, či byste si hotel chtěli zarezervovat, kontaktujte nás na info@avantgarde-prague.cz.

Hotel Dům u velké boty, Vlašská 30, Praha 1 – Malá Strana

Dostupnost:
Tramvaje č. 12, 20 a 22 – zastávka „Malostranské náměstí“; tramvaj č. 22 – zastávka „Pohořelec“

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

nahoru