Hotel Antik

****
Cena od
2130 CZK ()

Butikový hotel Antik sídlící přímo v srdci historického centra Prahy,  kousek od Staroměstského náměstí, je ideálním místem pro pobyt s rodinou či přáteli. Za diskrétní barokní fasádou vyhlížející do příjemně živé Dlouhé ulice naleznete opravdovou oázu klidu a odpočinku,  komfortní vybavení, příjemnou obsluhu i dobré jídlo a pití.

  © hôtel Antik   © hôtel Antik

Hotel se nalézá v opravené historické budově v centru Starého Města, kousek od kostela Sv. Jakuba, Židovského města i Staroměstského orloje. Je obklopen restauracemi, cukrárnami a příjemnými obchůdky všeho druhu.

Uvnitř hotelu Vás přivítají klidné pokoje s výhledem do zimní zahrady umístěné ve dvoře, vkusné jednoduché zařízení, jemné barevné tóny, kvalitní látky i drobné dekorace. Na pokojích nechybí satelitní televize, telefon, mini-bar ani bezdrátové připojení na internet.

Den zde můžete začít bohatou snídaní, servírovanou v zimní zahradě zřízené ve dvoře, plné světla a svěžích zelených rostlin. V době oběda si zde můžete pochutnat na poledním menu za velmi atraktivní ceny, večer Vám pak bude k dispozici nabídka chutných pokrmů à la carte. Posedět můžete rovněž v příjemné stylové kavárně vyhledávané nejen hotelovými hosty.

Hotel Antik, Dlouhá 22, Praha 1 – Staré Město

Spojení: tram 8, 14, 26 – zastávka Dlouhá Třída; metro B – stanice Náměstí Republiky, metro A – stanice Staroměstská

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru