Hotel Mandarin Oriental

*****
Cena od
3150 CZK ()

Hotel Mandarin Oriental nacházející se v bývalém dominikánském klášteře na Malé Straně nabízí prostorné, moderně vybavené pokoje a širokou škálu služeb té nejvyšší kvality. Dopřejte si obzvláště luxusní pobyt v meditativním prostředí.

  © hôtel Mandarin Oriental   © hôtel Mandarin Oriental

Hotel se nalézá v srdci Malé Strany, na klidném místě mezi petřínským vrchem a ostrovem Kampa, a je zasazen do komplexu historických budov renesančního a barokního původu. Karlův most se odtud nachází jen 5 minut příjemné procházky.

V prostorných pokojích a apartmánech s renesančními trámovými stropy či barokními klenbami se pečlivě uchované stopy minulosti harmonicky mísí s moderním designem. Nábytek jednoduchých linií z lakovaného dřeva, potahy a závěsy s arabeskami, lůžkoviny příjemné na omak – vše tu prozrazuje orientální vliv.

Restaurace Essensia Vám v nádherném sále s barokní klenbou nabídne menu z asijských i evropských receptů, designový bar Barengo pak zase domácí koktejly a pravé thajské speciality. Odpolední šálek čaje Vám naservírují v bývalé křížové chodbě kláštera. O Vaše tělo i mysl se pak dokonale postará spa centrum umístěné v bývalé renesanční kapli, které je chloubou celého hotelu.

Hotel Mandarin Oriental
Nebovidská 459/1
Praha 1 – Malá Strana

Spojení: Tramvaje 12, 20, 22, zastávka Hellichova; Metro A, stanice Malostranská

Pro informace o cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru