Hotel Imperial

*****
Cena od
2345 CZK ()

Za nenápadnou šedou fasádou hotelu Imperial Vás překvapí okouzlující pestrobarevný interiér ve stylu art deco. Hotel, který se nachází jen několik kroků od Náměstí Republiky, je široké veřejnosti znám zejména díky své tradiční kavárně s bohatou mozaikovou výzdobou, mezi jejíž stálé hosty patřil i Franz Kafka.

  © hôtel Impérial   © hôtel Impérial

Hotel se nachází na Starém Městě, pár minut chůze od Obecního domu a Prašné brány, v ulici plné obchodů a kaváren. Elegantní nárožní budova z počátku 20. století se pyšní art deco fasádou s kubistickými prvky. V roce 2007 byla dokončena její rozsáhlá rekonstrukce, která si kladla za cíl především zachovat původní architektonický ráz.

Interiér se honosí pozdně secesní mozaikovou výzdobou s orientálními prvky, která hotelu dodává majestátní atmosféru. Hotel nabízí 120 pokojů v kategorii deluxe a executive a 6 apartmá. Prostorné pokoje s vysokými stropy jsou zařízeny vkusným a pohodlným nábytkem ve stylu art deco a vybaveny mramorovou koupelnou s vyhřívanou podlahou.

Ve volných chvílích můžete využít služeb hotelového wellness centra (posilovna, sauna, pára, vířivka), do kterého mají hoteloví hosté neomezený přístup zdarma. Vaše chuťové buňky pak zcela jistě uspokojí vyhlášená kuchyně Zdeňka Pohlreicha.

Hotel Imperial
Na Poříčí 15
Praha 1 – Staré Město

Spojení: tramvaje 8, 14, 26 - zastávka Náměstí Republiky nebo 3, 5, 8, 24 - zastávka Bílá Labut'
Metro B - stanice Náměstí Republiky

Pro informace o skupinových cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru