Hotel Hoffmeister

*****
Cena od
2390 CZK ()

Rodinný butikový hotel Hoffmeister stojící  na úpatí Pražského hradu, přímo naproti Starým zámeckým schodům, nabízí svým hostům ubytování v prostředí výjimečné umělecké sbírky, servis na úrovni a jedno z nejlepších spa & welness center ve městě.

Hotel Hoffmeister - Art hotel v Praze  © hotel Hoffmeister Hotel Hoffmeister - Art hotel v Praze  © hotel Hoffmeister

Hotel se těší vskutku strategickému umístění – nachází se na rozhraní Malé Strany a Hradčan, v blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu i Staroměstského náměstí. Jeho interiér je vyzdoben pozoruhodnou sbírkou karikatur slavných osobností (Kafka, Kundera, Dalí, Picasso, Warhol a další) od Adolfa Hoffmeistra, českého malíře, spisovatele, diplomata a geniálního karikaturisty, jenž byl otcem zakladatele hotelu.

Vzhledem k tomu, že hotel vznikl propojením pěti různých historických budov, má každý z pokojů odlišné prostorové dispozice. Pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem v klasickém stylu, každý opět v jiných barvách. Mnohé z nich disponují vlastní vířivkou.

Podle Asociace pražských gurmánů vlastní hotel Hoffmeister nejlepší spa & welness centrum v Praze. Vyzkoušet můžete například místní kamennou lázeň, která se nachází v prostorách sklepení z 15. století, vytesaného do přilehlé skály. Výjimečný zážitek Vám poskytne rovněž místní restaurace Ada patřící k nejvýše hodnoceným ve městě.

Hotel Hoffmeister
Pod Bruskou 8
Praha 1 – Malá Strana

Spojení: Tramvaje 12, 20, 22, zastávka Malostranská; Metro A, stanice Malostranská

Pro informace o skupinových cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru