Hotel Golden Well

*****
Cena od
2750 CZK ()

Hotel Golden Well (U Zlaté Studně) nacházející se v bývalé rezidenci slavného astronoma Tychona de Brahe je opravdovým klenotem. V tomto citlivě opraveném komplexu renesančních budov s neopakovatelným výhledem na stověžatou Prahu se budete cítit vskutku královsky.

  © hôtel Golden Well   © hôtel Golden Well

Jedinečnost tohoto hotelu spočívá v jeho umístění: navzdory bezprostřední blízkosti nejznámějších pražských památek – Pražského Hradu, chrámu Sv. Mikuláše a Karlova mostu – si tento malý intimní hotel ukrytý na samém konci jedné malebné malostranské uličky uchovává tichý a klidný charakter.

Všechny pokoje disponují krásným výhledem do palácových zahrad a na historické jádro města, zařízeny jsou starožitným, pečlivě restaurovaným nábytkem. K přednostem hotelu patří kromě pohodlného vybavení rovněž pohostinný personál, který na Vás nebude šetřit časem. Výjimečný je i servis: v nabídce služeb Vás překvapí takové speciality jako možnost výběru z různých způsobů stlaní, romantická rozestýlka plná růží či polštářové menu.

V hotelové restauraci Terasa U Zlaté Studně, která patří k vrcholu české gastronomie, si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni šéfkuchaře Pavla Sapíka. Po jídle se pak můžete osvěžit procházkou zahradami Pražského Hradu, do nichž vklouznete přímo ze střešní terasy soukromým vstupem Rudolfa II…

Hotel Golden Well
U Zlaté Studně 166/4
Praha 1 - Malá Strana

Spojení: tramvaje 12, 20, 22, zastávka  Malostranské náměstí; metro A, stanice Malostranská

Pro informace o cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru