Hotel Boscolo Prague

*****
Cena od
2550 CZK ()

Pokud v Praze hledáte opravdu výjimečné ubytování, pak bude Boscolo Prague hotelem Vašich snů. Od první chvíle zde budete obklopeni ryzím luxusem: mramorovými podlahami, bohatou štukovou výzdobou a vzácným nábytkem. Hotel Boscolo, v němž jsou komfort a elegance samozřejmostí, Vám navíc nabídne servis hodný velkých paláců.

  © Boscolo Prague, Autograph Collection®   © Boscolo Prague, Autograph Collection®

Hotel se nalézá na Starém Městě, jen pár kroků od Jindřišské věže a Hlavního nádraží. Díky obzvláště zdařilému spojení dvou budov – neorenesančního paláce z konce 19. století a moderní přístavby ze století 21. – v sobě snoubí tradici a současnost.

Boscolo disponuje prostornými pokoji a apartmány, jejichž zařízení navrhl italský designér Maurizio Papiri. Vůně starého dřeva, lesklý mramor a elegantní štuky tu vytvářejí rafinovanou a luxusní atmosféru, zatímco moderní technologie jako klimatizace, vysokorychlostní připojení na internet či minibar zajistí Vaše dokonalé pohodlí.

Ve volných chvílích si budete moci zaplavat v krytém bazénu s krásnou mozaikovou podlahou či se zrelaxovat v místní sauně. Poté si budete moci pochutnat na rafinované kuchyni restaurantu Box Block, pokud ovšem nedáte přednost popíjení koktejlu v jednom ze dvou hotelových barů.

Hotel Boscolo Prague, Autograph Collection®
Senovážné náměstí 991/13, Praha 1 – Staré Město

Dostupnost:
Tramvaje 3, 9, 14, 24, zastávka Jindřišská nebo 3, 5, 14, 24, 26, zastávka Masarykovo nádraží. Metro C, stanice Hlavní Nádraží

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Video: Hotel Boscolo Prague


Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru