Hotel Aria

*****
Cena od
2720 CZK ()

Hotel Aria, který se nachází jen několik kroků od Karlova mostu, v samém srdci nejmalebnější pražské čtvrti – Malé Strany, je místem zcela zasvěceným hudbě. Vše – od výzdoby pokojů až po uměleckou sbírku v restauraci a foyer – je zde poctou světovým hudebním velikánům. Originální a v evropském měřítku jedinečný koncept pro Váš pobyt v české metropoli.

Hotel Aria - luxusní hotel pro milovníky hudby  © hôtel Aria Hotel Aria - luxusní hotel pro milovníky hudby  © hôtel Aria

Styl : luxusní

Kategorie : 5 hvězdiček

Wellness - SPA : Sauna, Fitness

služby : Lobby, Klimatizace, WIFI

Hotel se nachází v citlivě obnovené historické budově s výhledem do barokní Vrtbovské zahrady. Jeho interiér, v němž se snoubí tradice a současnost, představuje opravdový ráj pro milovníky hudby. Ti zde naleznou takové lahůdky, jako je například podlaha vstupní haly, zdobená mozaikou připomínající partituru gregoriánského chorálu.

Jednotlivá patra jsou zasvěcena různým hudebním žánrům: klasice, opeře, jazzu či současné hudbě. Každý z pokojů je pak inspirován jednou osobností, v jejímž duchu je místnost zařízena: Puccini, Mozart, Dvořák, Armstrong, Presley... Přímo v pokoji je k dispozici rovněž počítač s plochou obrazovkou a iPod s hudebním výběrem.

Hudební tematika Vás bude provázet i v restauraci Coda, jejíž rafinovanou kuchyni si vychutnáte z originálního jídelního servisu zdobeného karikaturami slavných hudebníků. Atmosféru pak dotváří decentní interiér ve stylu art-deco a originály uměleckých děl od známých umělců 20. století od Picassa přes Chagalla až po Dalího.

Večer si můžete odpočinout v hudebním salonku s krbem a širokým výběrem CD a DVD či se zaposlouchat do živé hudby v zimní zahradě. K dispozici Vám samozřejmě budou i další oblíbené služby: fitness a masáže. V letních měsících se navíc pokocháte jedinečným výhledem na starou Prahu z panoramatické střešní terasy.

Hotel Aria
Tržiště 368/9
Praha 1 - Malá Strana

Spojení: tram 12, 20, 22 – zastávka  Malostranské náměstí; metro A – stanice Malostranská

Rezervuj na Booking.com

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru