Grand Hotel Bohemia

*****
Cena od
2450 CZK ()

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008. Okouzlí Vás svou elegancí i kvalitou servisu. Ne nadarmo je možné jej označit za kultovní pražské zařízení.

  © Grandhotel Bohemia   © Grandhotel Bohemia

Oblá nárožní budova se nachází na Starém Městě, v bezprostřední blízkosti Obecního domu,  Prašné brány i Staroměstského náměstí. Hned ve vstupní hale, která je stejně tak jako restaurace a kavárna zařízena v královské kombinaci červené a zlaté, na Vás dýchne noblesa dob rakouské monarchie.

Klimatizované pokoje jsou zařízeny elegantním moderním nábytkem v příjemné kombinaci krémové a hnědé. Všechny disponují televizorem s plochou obrazovkou, internetovým připojením a minibarem. Pokoje a apartmány umístěné v horních patrech Vám navíc nabídnou krásný výhled na Týnský chrám a panorama Pražského hradu.

Kdykoliv během dne si můžete pochutnat na českých i mezinárodních specialitách v restaurantu Franc Josef, který se nachází v přízemí hotelu. V suterénu pak naleznete pravý poklad: neobarokní sál Boccaccio s překrásnou výzdobou, který dodá Vaší svatební hostině, slavnostní večeři či silvestrovské oslavě potřebný lesk.

Grand Hotel Bohemia
Králodvorská 4
Praha 1 – Staré Město

Spojení: Tramvaje 8, 14, 26, zastávka Náměstí Republiky; Metro B, stanice Náměstí Republiky

Pro informace o cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru