Luxusní hotely

Cena od
2345 CZK ()

Za nenápadnou šedou fasádou hotelu Imperial Vás překvapí okouzlující pestrobarevný interiér ve stylu art deco. Hotel, který se nachází jen několik kroků od Náměstí Republiky, je široké veřejnosti znám zejména díky své tradiční kavárně s bohatou mozaikovou výzdobou, mezi jejíž stálé hosty patřil i Franz Kafka.

Cena od
2390 CZK ()

Rodinný butikový hotel Hoffmeister stojící  na úpatí Pražského hradu, přímo naproti Starým zámeckým schodům, nabízí svým hostům ubytování v prostředí výjimečné umělecké sbírky, servis na úrovni a jedno z nejlepších spa & welness center ve městě.

Cena od
2720 CZK ()

Hotel Aria, který se nachází jen několik kroků od Karlova mostu, v samém srdci nejmalebnější pražské čtvrti – Malé Strany, je místem zcela zasvěceným hudbě. Vše – od výzdoby pokojů až po uměleckou sbírku v restauraci a foyer – je zde poctou světovým hudebním velikánům. Originální a v evropském měřítku jedinečný koncept pro Váš pobyt v české metropoli.

Cena od
2750 CZK ()

Hotel Golden Well (U Zlaté Studně) nacházející se v bývalé rezidenci slavného astronoma Tychona de Brahe je opravdovým klenotem. V tomto citlivě opraveném komplexu renesančních budov s neopakovatelným výhledem na stověžatou Prahu se budete cítit vskutku královsky.

Cena od
2450 CZK ()

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008. Okouzlí Vás svou elegancí i kvalitou servisu. Ne nadarmo je možné jej označit za kultovní pražské zařízení.

Cena od
3150 CZK ()

Hotel Mandarin Oriental nacházející se v bývalém dominikánském klášteře na Malé Straně nabízí prostorné, moderně vybavené pokoje a širokou škálu služeb té nejvyšší kvality. Dopřejte si obzvláště luxusní pobyt v meditativním prostředí.

Cena od
2550 CZK ()

Pokud v Praze hledáte opravdu výjimečné ubytování, pak bude Boscolo Prague hotelem Vašich snů. Od první chvíle zde budete obklopeni ryzím luxusem: mramorovými podlahami, bohatou štukovou výzdobou a vzácným nábytkem. Hotel Boscolo, v němž jsou komfort a elegance samozřejmostí, Vám navíc nab ...

nahoru