Hotel & Hostel Leon

...za 10 minut v historickém centru
Cena od
950 CZK ()

Hotel & Hostel Leon se nachází v Holešovicích, v těsné blízkosti historického centra Prahy. Čtyřpatrová budova prošla v roce 2005 celkovou rekonstrukcí a nabízí útulné a čisté pokoje různých velikostí. Hotel je ideální volbou pro všechny, kdo hledají cenově dostupné ubytování blízko centra.

 ©  Hotel-hostel Leon  ©  Hotel-hostel Leon

Hotel disponuje jedno-, dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkovými pokoji, jeho celková kapacita čítá 80 lůžek. Pod každým lůžkem se nachází prostorná zásuvka, do které pohodlně uložíte své zavazadlo. Zařízení nabízí ubytování ve dvou různých kategoriích: standard (každý pokoj disponuje vlastní koupelnou a WC) a economy (jedno sanitární zařízení na dva pokoje).

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, pro skupiny je možné sjednat i polopenzi. V hotelu se dále nachází úschovna zavazadel a společenská místnost s televizí. Samozřejmostí je počítač s volným přístupem na internet.

Holešovice se nacházejí se v ohbí řeky Vltavy, na sever od Starého Města. Tato bývalá dělnická čtvrť tvořící součást širšího centra Prahy prochází posledních několik let překotným vývojem: původní průmyslové objekty jsou přetvářeny na byty a kanceláře, vznikají tu různá sportovní zařízení, galerie umění (Dox), kluby (Cross)... Čtvrť představuje ideální výchozí bod pro návštěvu historického centra (městskou hromadnou dopravou za několik málo minut), stejně tak vám umožní poodhalit kažododenní život obyčejných Pražanů.

Hotel & Hostel Leon, Ortenovo náměstí 26, Praha 7 – Holešovice

Spojení: tram 5, 12 – zastávka Ortenovo náměstí; metro C – stanice Nádraží Holešovice

Potřebujete zorganizovat školní výlet? Kontaktujte nás!

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru