Speciální nabídka

Představení + pravidelná prohlídka Grand tour ve francouzštině = rezervační poplatky zdarma !

Speciální nabídka

Srpen: sleva 10 % na vybraná představení a cenové kategorie!

Speciální nabídka

Zarezervujte si místa již nyní!

Speciální nabídka
Doporučují nás

Hotel The Icon

Cena od
2490 CZK ()

The ICON situovaný  nedaleko Václavského náměstí je jedinečným hotelem ve své kategorii. Překvapí Vás svým městským, designovým a velmi inovativním stylem, který perfektně ladí s rušnou a pulsující čtvrtí, ve které se hotel nachází.

  © hôtel The ICON   © hôtel The ICON

Hotel The ICON naleznete na Novém Městě, v těsné blízkosti Václavského náměstí s množstvím obchodů, restaurací, kaváren, kin a divadel. Karlovo náměstí s Novoměstskou radnicí se odtud nachází jen 5 minut chůze, Staroměstské náměstí s Orlojem 12 minut příjemné procházky.

Hotel se nachází v  budově z 19. století, která prošla kompletní proměnou a jejíž vnitřní prostory byly navrženy týmem mladých českých designérů. Atmosféru dotvářejí umělecká díla mladých českých talentů, jež hotel podporuje.

Prostorné, světlé a barevné pokoje jsou velice pohodlné. Všechny jsou vybaveny posledními výkřiky techniky (LCD TV, DVD a CD přehrávač, WiFi internet, připojení pro iPod, biometrické bezpečnostní schránky...). Jelikož je zde kladen důraz na kvalitu, budete si v noci hovět na čistě přírodních a ručně vyráběných postelích Hästens.

Své tělo můžete rovněž nechat hýčkat v asijských lázních Zen Asian Wellnes. Chuťové buňky pak můžete uspokojit v restauraci Jet Set. Místní specialita: snídani Vám zde ochotně naservírují v kteroukoliv denní dobu.

Hotel The ICON
V jámě 6
Praha 1 – Nové Město

Spojení: Tram 3, 9, 14, 24, zastávka Vodičkova; Metro A nebo B, stanice Můstek

Pro informace o cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru