Hotel The Icon

Cena od
2490 CZK ()

The ICON situovaný  nedaleko Václavského náměstí je jedinečným hotelem ve své kategorii. Překvapí Vás svým městským, designovým a velmi inovativním stylem, který perfektně ladí s rušnou a pulsující čtvrtí, ve které se hotel nachází.

  © hôtel The ICON   © hôtel The ICON

Hotel The ICON naleznete na Novém Městě, v těsné blízkosti Václavského náměstí s množstvím obchodů, restaurací, kaváren, kin a divadel. Karlovo náměstí s Novoměstskou radnicí se odtud nachází jen 5 minut chůze, Staroměstské náměstí s Orlojem 12 minut příjemné procházky.

Hotel se nachází v  budově z 19. století, která prošla kompletní proměnou a jejíž vnitřní prostory byly navrženy týmem mladých českých designérů. Atmosféru dotvářejí umělecká díla mladých českých talentů, jež hotel podporuje.

Prostorné, světlé a barevné pokoje jsou velice pohodlné. Všechny jsou vybaveny posledními výkřiky techniky (LCD TV, DVD a CD přehrávač, WiFi internet, připojení pro iPod, biometrické bezpečnostní schránky...). Jelikož je zde kladen důraz na kvalitu, budete si v noci hovět na čistě přírodních a ručně vyráběných postelích Hästens.

Své tělo můžete rovněž nechat hýčkat v asijských lázních Zen Asian Wellnes. Chuťové buňky pak můžete uspokojit v restauraci Jet Set. Místní specialita: snídani Vám zde ochotně naservírují v kteroukoliv denní dobu.

Hotel The ICON
V jámě 6
Praha 1 – Nové Město

Spojení: Tram 3, 9, 14, 24, zastávka Vodičkova; Metro A nebo B, stanice Můstek

Pro informace o cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru