Hotel Neruda

****
Cena od
2490 CZK ()

Čtyřhvězdičkový Hotel Neruda se těší exkluzivnímu umístění v srdci Malé Strany, přímo naproti rodnému domu básníka a spisovatele Jana Nerudy. Zaujme Vás kombinací starobylé architektury a moderního designu, stejně tak jako krásným výhledem ze střešní terasy.

  © hôtel Neruda   © hôtel Neruda

Hotel Neruda se nachází v horní části stejnojmenné ulice lemované barokními domy a paláci. V těsné blízkosti se nalézají památky takového věhlasu, jakými jsou např. Pražský hrad, chrám sv. Mikuláše či Karlův most. Rozkládá se ve třech propojených budovách gotického původu, které kdysi prošly barokními úpravami a na počátku 21. století i rozsáhlou rekonstrukcí.

Starobylá fasáda kontrastuje s moderním vnitřním zařízením, jehož autory jsou známí designéři Bořek Šípek a Bára Škorpilová. Interiéry nicméně staví na odiv i četné prvky minulosti jako např. kameny, trámy či dláždění. Stěny chodeb i některých pokojů jsou originálně vyzdobené Nerudovými verši a vzdávají tak básníku patřičný hold.

Pokojům zařízeným elegantním tmavým nábytkem dominují rovné linie a teplé barvy. Pro Vaše dokonalé pohodlí disponují kompletním vybavením: koupelnou s toaletou, klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV a připojením na internet.

V hotelu se nachází restaurace Metropolitan Bistro, jejíž mezinárodní i českou kuchyni můžete vychutnat v hotelovém atriu či na střešní terase. Odtud se navíc pokocháte kouzelným výhledem na malostranské střechy. Den pak můžete zakončit odpočinkem v sauně či vířivce.

Hotel Neruda, Nerudova 44, Praha 1 – Malá Strana

Spojení: tram 12, 20, 22 – zastávka Malostranské náměstí, metro A – stanice Malostranská

Pro info o cenách nás prosím kontaktujte.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru