Hotel Moods

****
Cena od
2430 CZK ()

Hotel Moods naleznete nedaleko Náměstí Republiky na Novém Městě. Tento velice příjemný hotel přivítal první hosty teprve v květnu 2010 a nabízí nejsoučasnější trendy v oblasti designu i hotelových služeb.

 © Hotel Moods  © Hotel Moods

Hotel Moods leží na Novém Městě, 10 minut chůze od Náměstí Republiky a hlavních pražských nákupních bulvárů. V jeho nejbližším okolí se nacházejí památky jako Obecní dům, Prašná brána či Anežský klášter s překrásnou sbírkou středověkého a raně renesančního umění.

Hotel se nachází v budově z 19. století, za klasickou fasádou Vás však uvítá moderní minimalistický interiér v kombinaci šedé a neonových barev. Každé patro je laděno v jiném barevném odstínu, stěny jsou zdobeny úryvky básní.

Moods klade důraz na pohodlí a šetrnost k životnímu prostředí, proto jsou všechny pokoje vybaveny postelemi Hästens, které jsou vyráběny ručně a z čistě přírodních materiálů. K dispozici Vám bude rovněž špičkové technické vybavení, jako např. vysokorychlostní internet, přípojky pro iPod/iPhone či osvětlení, jehož barvu můžete nastavit podle své momentální nálady.

Po náročném dni si budete moci odpočinout při thajské masáži, povečeřet v hotelové restauraci či si ve zdejším vinném baru, otevřeném non-stop, pochutnat na čistě přírodních vínech. Maličkost, která však rozhodně potěší: à la carte snídani Vám zde naservírují v kteroukoliv denní i noční dobu.

Hotel Moods
Klimentská 28
Praha 1 – Nové Město

Spojení: Tram 8, 14, 26, zastávka Dlouhá Třída; Metro B, stanice Náměstí Republiky

Pro informace o skupinových cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru