Hotel Grandium Prague

*****
Cena od
2340 CZK ()

Hotel Grandium Prague nabízí komfort, služby a vybavení kvalitou přesahující svou kategorii. Nachází se v srdci pulzujícího Nového Města, v těsné blízkosti Václavského náměstí a Národního muzea. Tento špičkový hotel je vhodný jak pro rekreaci, tak pro pracovní pobyt.

  © hôtel Yasmin   © hôtel Yasmin

Vysoce moderní designový hotel, otevřený v roce 2006, sídlí v sedmipatrové budově na Novém Městě, jen pár kroků od Václavského náměstí. Staroměstské náměstí s radnicí a orlojem se odtud nachází 10 minut chůze.

Interiéry pocházejí z dílny známé designérky Báry Škorpilové. Společným prostorám vévodí jasné barvy s všudypřítomnou dekorací stylizovaného květu jasmínu, zatímco tiché pokoje, ve své většině orientované do dvora, jsou laděny v uklidňujících odstínech šedé a krémové. Samozřejmostí je např. klimatizace s individuálním ovládáním či vysokorychlostní připojení na internet.

V restauraci Café Bar Noodles si pochutnáte zejména na těstovinách, které zde připravují na rozličné způsoby. V letní zahrádce, do které se dostanete přímo z Václavského náměstí, zase můžete posedět nad kávou či koktejlem. A pokud rádi sportujete, určitě oceníte volný vstup do místního fitcentra.

Hotel Grandium Prague
Politických vězňů 12
Praha 1 – Nové Město

Spojení:
Tramvaje 3, 9, 14, 24, zastávka Václavské náměstí; Metro A nebo B, stanice Můstek

Pro informace o skupinových cenách nás, prosím, kontaktujte s upřesněním data pobytu.

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru