Designové hotely

On-line rezervace v nejlepších designových hotelech v Praze: hotely Josef, The Icon, Yasmin, Angelo a Barcelo.

Cena od
2490 CZK ()

The ICON situovaný  nedaleko Václavského náměstí je jedinečným hotelem ve své kategorii. Překvapí Vás svým městským, designovým a velmi inovativním stylem, který perfektně ladí s rušnou a pulsující čtvrtí, ve které se hotel nachází.

Cena od
2430 CZK ()

Hotel Moods naleznete nedaleko Náměstí Republiky na Novém Městě. Tento velice příjemný hotel přivítal první hosty teprve v květnu 2010 a nabízí nejsoučasnější trendy v oblasti designu i hotelových služeb.

Cena od
2340 CZK ()

Hotel Grandium Prague nabízí komfort, služby a vybavení kvalitou přesahující svou kategorii. Nachází se v srdci pulzujícího Nového Města, v těsné blízkosti Václavského náměstí a Národního muzea. Tento špičkový hotel je vhodný jak pro rekreaci, tak pro pracovní pobyt.

Cena od
2380 CZK ()

Hotel Josef nacházející se na Starém Městě pražském Vás okouzlí svým útulným minimalismem a čistými liniemi. Vysoce moderní, prostorný a prosvětlený hotel v centru města je ideálním místem nejen pro milovníky současné architektury a designu.

Cena od
2490 CZK ()

Čtyřhvězdičkový Hotel Neruda se těší exkluzivnímu umístění v srdci Malé Strany, přímo naproti rodnému domu básníka a spisovatele Jana Nerudy. Zaujme Vás kombinací starobylé architektury a moderního designu, stejně tak jako krásným výhledem ze střešní terasy.

nahoru