Hotely a ubytování v Praze

Cena od
2345 CZK ()

Za nenápadnou šedou fasádou hotelu Imperial Vás překvapí okouzlující pestrobarevný interiér ve stylu art deco. Hotel, který se nachází jen několik kroků od Náměstí Republiky, je široké veřejnosti znám zejména díky své tradiční kavárně s bohatou mozaikovou výzdobou, mezi jejíž stálé hosty patřil i Franz Kafka.

Cena od
2390 CZK ()

Rodinný butikový hotel Hoffmeister stojící  na úpatí Pražského hradu, přímo naproti Starým zámeckým schodům, nabízí svým hostům ubytování v prostředí výjimečné umělecké sbírky, servis na úrovni a jedno z nejlepších spa & welness center ve městě.

Cena od
2720 CZK ()

Hotel Aria, který se nachází jen několik kroků od Karlova mostu, v samém srdci nejmalebnější pražské čtvrti – Malé Strany, je místem zcela zasvěceným hudbě. Vše – od výzdoby pokojů až po uměleckou sbírku v restauraci a foyer – je zde poctou světovým hudebním velikánům. Originální a v evropském měřítku jedinečný koncept pro Váš pobyt v české metropoli.

Cena od
2750 CZK ()

Hotel Golden Well (U Zlaté Studně) nacházející se v bývalé rezidenci slavného astronoma Tychona de Brahe je opravdovým klenotem. V tomto citlivě opraveném komplexu renesančních budov s neopakovatelným výhledem na stověžatou Prahu se budete cítit vskutku královsky.

Cena od
2450 CZK ()

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008. Okouzlí Vás svou elegancí i kvalitou servisu. Ne nadarmo je možné jej označit za kultovní pražské zařízení.

Cena od
3150 CZK ()

Hotel Mandarin Oriental nacházející se v bývalém dominikánském klášteře na Malé Straně nabízí prostorné, moderně vybavené pokoje a širokou škálu služeb té nejvyšší kvality. Dopřejte si obzvláště luxusní pobyt v meditativním prostředí.

Cena od
2550 CZK ()

Pokud v Praze hledáte opravdu výjimečné ubytování, pak bude Boscolo Prague hotelem Vašich snů. Od první chvíle zde budete obklopeni ryzím luxusem: mramorovými podlahami, bohatou štukovou výzdobou a vzácným nábytkem. Hotel Boscolo, v němž jsou komfort a elegance samozřejmostí, Vám navíc nab ...

Cena od
2490 CZK ()

The ICON situovaný  nedaleko Václavského náměstí je jedinečným hotelem ve své kategorii. Překvapí Vás svým městským, designovým a velmi inovativním stylem, který perfektně ladí s rušnou a pulsující čtvrtí, ve které se hotel nachází.

Cena od
2430 CZK ()

Hotel Moods naleznete nedaleko Náměstí Republiky na Novém Městě. Tento velice příjemný hotel přivítal první hosty teprve v květnu 2010 a nabízí nejsoučasnější trendy v oblasti designu i hotelových služeb.

Cena od
2380 CZK ()

Hotel Josef nacházející se na Starém Městě pražském Vás okouzlí svým útulným minimalismem a čistými liniemi. Vysoce moderní, prostorný a prosvětlený hotel v centru města je ideálním místem nejen pro milovníky současné architektury a designu.

Cena od
2490 CZK ()

Čtyřhvězdičkový Hotel Neruda se těší exkluzivnímu umístění v srdci Malé Strany, přímo naproti rodnému domu básníka a spisovatele Jana Nerudy. Zaujme Vás kombinací starobylé architektury a moderního designu, stejně tak jako krásným výhledem ze střešní terasy.

Romantický rodinný hotel Dům u velké boty se nachází v historickém centru Prahy, v jedné z nejmalebnějších malostranských uliček ležících mimo turistické trasy. Přátelské přijetí a osobní přístup ke každému jednotlivému hostu řadí tento hotel mimo veškeré kategorie.

Cena od
1900 CZK ()

Hotel Loreta nabízející útulné ubytování v rodinném prostředí naleznete na jednom z nejkrásnějších míst Hradčan: snoubí se zde jednoduchost, šarm,  romantická atmosféra a absolutní klid, který jen občas naruší zvonkohra sousední Lorety.

Cena od
2130 CZK ()

Butikový hotel Antik sídlící přímo v srdci historického centra Prahy,  kousek od Staroměstského náměstí, je ideálním místem pro pobyt s rodinou či přáteli. Za diskrétní barokní fasádou vyhlížející do příjemně živé Dlouhé ulice naleznete opravdovou oázu klidu a odpočinku,  komfortní vybavení, příjemnou obsluhu i dobré jídlo a pití.

Cena od
1420 CZK ()

Malý klidný hotel Jelení Dvůr se nachází v blízkosti Pražského hradu, Lorety a Strahovského kláštera. Pro rodiny s dětmi, individuální návštěvníky Prahy či menší skupinky představuje ideální ubytování v blízkosti historických památek a za rozumnou cenu.

Hotely Economy

Hotel & Hostel Leon

...za 10 minut v historickém centru
Cena od
950 CZK ()

Hotel & Hostel Leon se nachází v Holešovicích, v těsné blízkosti historického centra Prahy. Čtyřpatrová budova prošla v roce 2005 celkovou rekonstrukcí a nabízí útulné a čisté pokoje různých velikostí. Hotel je ideální volbou pro všechny, kdo hledají cenově dostupné ubytování blízko centra.

Cena od
1750 CZK ()

Malý hotel rodinného charakteru - Penzion Muzeum - se nachází kousek od Václavského náměstí, v samém centru Prahy, a tudíž v pěší dostupnosti od nejvýzněmnějších historických památek. Po rušném dni stráveném v ulicích Prahy nabízí hotel Penzion Muzeum odpočinek a klid. V rekonstruhované budově z 19. století s vysokými stropy a silnými zdmi můžete navíc využít vnitřní ...

Agentura Konvex 91 pro Vaši návštěvu Prahy zajistí krátkodobý pronájem bytu. Byty po kompletní rekonstrukci se nacházejí v samém srdci metropole a představují ideální volbu pro pobyt s rodinou či přáteli.

Cena od
950 CZK ()

Miss Sophie’s je důkazem, že je možné se ubytovat za výhodné ceny v centru Prahy a přitom ve stylovém designovém prostředí. K dispozici jsou klasické dvoulůžkové, ale i několikalůžkové pokoje a apartmány pro mladé cestovatele, kterým nevadí sdílet pokoj s kamarády.

Hostely

Hostel Ritchie´s

...jen pár kroků od Karlova mostu
Cena od
590 CZK ()

Hostel Ritchie´s nacházející se v bezprostřední blízkosti Karlova mostu vám nabízí ubytování v noclehárně i v samostatných pokojích. Představuje ideální volbu pro ty, kdo hledají pohodlné a přitom levné ubytování v centru Prahy.

nahoru