Speciální nabídka

Představení + pravidelná prohlídka Grand tour ve francouzštině = rezervační poplatky zdarma !

Speciální nabídka

Srpen: sleva 10 % na vybraná představení a cenové kategorie!

Speciální nabídka

Jedinečná příležitost! Objednejte si tuto projížďku do konce srpna a odneste si s sebou svůj zážitek na polaroidové fotce.

Speciální nabídka

Novinka! Sleva 5 % do konce srpna!

Speciální nabídka

Zarezervujte si místa již nyní!

Doporučují nás

Flyboard v Praze

Výstřední zážitek
Cena od
2200 CZK ()
Rezervovat

Zpestřete si pobyt v Praze opravdu vzrušujícím a originálním zážitkem. Vyzkoušejte vysoce adrenalinový vodní sport Flyboard a překonejte při něm hranice přirozených lidských schopností. Až vám z podchodidel začne tryskat voda, jako by se vám náhle dostalo křídel. Vystoupáte několik metrů nad hladinu Vltavy či si zaskáčete jako skuteční delfíni přímo u Čechova mostu a Strakovy akademie.

 © FlyBoard Czech Connection © FlyBoard Czech Connection

Flyboard by se dal přirovnat k vodnímu snowboardu. Na nohách máte připevněné trysky, do nichž několikametrovou hadicí propojenou s vodním skútrem proudí voda pod tlakem přinejmenším 100 hektopaskalů. Taková síla unese osoby prakticky všech hmotnostních kategorií a může vás vynést až do výše 9 m. Při letu nad Vltavou si doplníte hladinu adrenalinu a užijete si opravdu pořádnou dávku osvěžující letní zábavy.

Flyboard je naprosto bezpečný sport vhodný pro každého, komu nechybí kuráž na chvíli se odlepit od zemského povrchu. Před začátkem letu absolvujete speciální instruktáž a pod dohledem instruktora zůstanete po celou dobu letu. Zařízení s tryskami bylo koncipováno tak, aby neustále plavalo na hladině, takže si tento sport mohou vyzkoušet i osoby průměrně plavecky zdatné. Je ovšem důležité mít dobrý zrak, abyste na instruktora neustále viděli či se dokázali bez problémů vyhnout případné srážce se skútrem.

Flyboard je možné provozovat i za slabého deště. Před studenou vodou a nepřízní počasí vás ochrání zapůjčená neoprenová kombinéza.

Nechte se během jízdy natočit a zvěčněte svůj silný zážitek z Flyboardu na Vltavě. K vzrušujícím okamžikům z vašeho pobytu v Praze se tak budete moci neustále vracet a snadno se o ně podělíte se svými přáteli.

 • Flyboard lze provozovat: od dubna do konce října každou sobotu a neděli
 • Místo konání: Vodpočívárna, Praha 4 – Hodkovičky (dostupnost: tramvaj č. 2, 3, 17 nebo 21 do zastávky Nádraží Braník a odtud jedna zastávka autobusem 190 – Černý kůň)
 • Délka aktivity: 15 min instruktáž + 15 min let
 • Bude vám zapůjčeno: neoprenová kombinéza, plovací vesta, helma, ručník
 • Možnost osprchování se po skončení aktivity
 • S sebou: plavky či spodní prádlo pod kombinézu, případně plavecké brýle (nosíte-li kontaktní čočky)
 • Upozornění: nevhodné pro osoby trpící závratěmi a pro děti mladší 12 let
 • Storno: 100% výše ceny při stornu méně než 48 hodin před začátkem aktivity

Termíny a ceny:
01.04.2017 – 31.10.2017

 • so, ne: 09:00 – 18:00

  Plné vstupné2200 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Video: Flyboard v Praze


Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru