Pražský iPad průvodce

Pronajměte si iPad2 s aplikací průvodce po Praze a internetem
Cena od
1200 CZK ()
Rezervovat

Nové multimediální zařízení iPad2 se velmi jednoduše ovládá a dovolí Vám poznat Prahu dle vašeho gusta. Díky mnoha aplikacím, GPS navigaci a připojení k internetu si můžete plně užívat vašeho pobytu v Praze.

Pražský iPad průvodce Prague iPad Guide

Průvodce Prahou iPad2 spočívá v pronájmu konfigurovaného iPadu2, který disponuje všemi nezbytnými aplikacemi k vašemu příjemnému pobytu:

Avantgarde Prague vytvořila program Prague Minos Guide pro vaše jedinečné procházky Prahou. Tento průvodce vám nabídne informace jak o české kultuře, tak o zajímavých památkách a praktických adresách restaurací, hotelů nebo směnáren. Objevte Prahu dle své chuti díky tomuto kompletnímu interaktivnímu průvodci. Nezbytný prostředek k nezávislému poznávání města Prahy.

Přesné a nevyčerpatelné zdroje iPadu2 vám kdykoliv zajistí přístup k internetu díky připojení 3G (s lokání SIM kartou) nebo díky Wifi. Takto se můžete zorientovat pomocí GoogleMaps, vyhledat různé praktické informace o Praze, připojit se na Facebook nebo na váš e-mail či dokonce volat zdarma přes Skype.

Objevte také největší klasiky české lidové, moderní i vážné hudby předem uložené v mp3 přehrávači iPod.

Pro uchování prázdninových vzpomínek disponuje iPad2 fotoaparátem, který vám vřele doporučujeme používat. Pořízené fotografie si ze zařízení můžete jednoduše e-mailem poslat na Vaši adresu.

Postup a podmínky pronájmu:

Objednejte si Vašeho Pražského iPad průvodce přímo na naší internetové stránce a vytiskněte poukaz. iPad průvodce si vyzvednete a následně vrátíte přímo v naší kanceláři v centru Prahy (Jáchymova 3, Praha 1), která je otevřená každé pondělí až pátek od 9h do 18h (možno i o víkendu po předchozí domluvě).

Po dobu pronájmu iPad2 průvodce je požadována vratná záloha v hodnotě 2500,- Kč.

Termíny a ceny:
01.04.2011 – 31.10.2018

 • Prague iPad Guide1.1200 CZK ()
  ceny za dny se sčítají
  2. a víc200 CZK ()
  ceny za dny se sčítají
  Poplatek za doručení150 CZK ()
  paušální poplatek
  Frais de restitution150 CZK ()
  paušální poplatek
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru