Co je auto-okruh?

Poznejte krásy České republiky

Auto-okruh je pohodlný způsob, jak poznat krásy jednotlivých regionů České republiky. Pronajmeme vám automobil a připravíme celou trasu včetně zajištění ubytování, takže vám odpadne náročné plánovaní, avšak zároveň si zachováte svou nezávislost.

Auto-okruh zahrnuje:

  • Rezervaci ubytování v hlavních městech jednotlivých etap vámi vybraného okruhu (hotely všech kategorií, noc + snídaně).
  • Pronájem osobního vozu nebo minivanu s vysokou úrovní komfortu (široká nabídka vozů). Více informací o nabízených vozech a podmínkách pronájmu.
  • Navigaci GPS, ve které budou uloženy vámi vybrané hotely a nejzajímavější místa podél stanovené trasy a v jejím okolí.
  • Cestovní itinerář obsahující: popis hlavních měst jednotlivých etap vašeho okruhu spolu s jejich hlavními památkami; doporučené denní nebo půldenní výlety, na které se lze vydat z těchto měst či během cesty; četné praktické informace; nápady na program (výlety do přírody, festivaly a concerty…).
  • Na požádání je možné doplnit tuto nabídku o rezervace dalších služeb: prohlídka(y) památek nebo muzeí, pronájem kol nebo jiného sportovního vybavení, oběd(y) nebo večeři(e) v restauraci, seanci(e) v lázních a centrech spa, prohlídky s místním průvodcem…a jakoukoli jinou službu, které bude potřeba ke zdárnému průběhu vaší cesty.

Nabízíme vám dva druhy auto-okruhů:

  • Naše auto-okruhy „à la carte“, s různými návrhy tras pro objevování nejkrásnějších krajů České republiky: zámky a historická města v jižních Čechách, lázeňská města na západě Čech, skvělá vína na jižní Moravě… Každá z destinací vás doslova uhrane svým specifickým kouzlem, přírodními krásami a kulturním bohatstvím.
  • Naše nabídka „na míru“: v tomto případě si sami vyberete města, která chcete navštívit, zvolíte kategorii hotelu a počet nocí. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro 100 % putovní okruh (každá noc v jiném městě) nebo odpočinek a poznávání (2 nebo 3 noci v každém městě). Posloucháme vaše přání a vynasnažíme se, abychom vytvořili jedinečnou trasu přímo pro vás.

V obou případech poskytujeme ceny (odvíjející se od data pobytu, kategorie hotelu, počtu osob, druhu vozu a případných dalších služeb) na vyžádání.

Komentáře

nahoru