Auto-okruhy

okružní jízdy automobilem po České republice
Auto-okruhy

Co je auto-okruh?

Poznejte krásy České republiky

Auto-okruh je pohodlný způsob, jak poznat krásy jednotlivých regionů České republiky. Pronajmeme vám automobil a připravíme celou trasu včetně zajištění ubytování, takže vám odpadne náročné plánovaní, avšak zároveň si zachováte svou nezávislost.

Auto-okruhy

Jižní Čechy (5 dní / 4 noci)

Krajem pohádkových zámků

Jižní Čechy obklopeny Bavorskem a Rakouskem vás nepřestanou překvapovat svou nádhernou krajinou s četnými rybníky stejně jako svým kulturním a architektonickým bohatstvím. Soustředí se zde nejvíce památek zapsaných do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO v České republice: historická centra v Českém ...

Auto-okruhy

Jižní Čechy (3 dny / 2 noci)

Krajem pohádkových zámků

Pěkný třídenní výlet do této kulturně a architektonicky bohaté oblasti lze zajistit i v případě, že vám pro něj nezbývá moc času. Poznejte krásy Jižních Čech bez náročného plánování a ve vší nezávislosti: Český Krumlov, Telč, Holašovice.

Neváhejte se na ...

Auto-okruhy

Západní Čechy (3dny/2 noci)

Krajem léčivých pramenů

Západní Čechy jsou světově proslulé kvalitou zdejších termálních pramenů. Léčebné minerální prameny proslulého trojúhelníku lázeňských měst – Karlovy Vary, Mariánské Lázně et Františkovy Lázně – skýtají četné blahodárné účinky.

Neváhejte se na nás obrátit, přejete-li si obdržet ...

Jižní Morava patří k nejmalebnějším regionům České republiky. Nalézají se zde rozlehlé vinice, jedinečný Moravský kras, nádherná rozmanitá příroda a mnohé historické památky, včetně památek zapsaných na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Neváhejte se na nás obrátit, přejete-li si ...

nahoru