Další služby

Transfery

Transfer z letiště do centra Prahy

Vůz se soukromým profesionálním řidičem
Cena od
124 CZK ()
Rezervovat

Aby váš transfer z letiště do centra Prahy proběhl za veškerého pohodlí, nabízíme vám různé typy vozů se soukromým profesionálním řidičem, který vás na letišti vyzvedne a dopraví na vámi požadovanou adresu.

Transfery

Transfer z centra Prahy na letiště

Vůz se soukromým profesionálním řidičem
Cena od
124 CZK ()
Rezervovat

Aby váš transfer z centra Prahy na letiště proběhl bez komplikací a komfortně, nabízíme vám různé typy vozů se soukromým profesionálním řidičem, který vás vyzvedne na požadované adrese a dopraví na letiště.

Transfery

Transfer po Praze

Vůz se soukromým profesionálním řidičem
Cena od
130 CZK ()
Rezervovat

Pro Vaše přesuny ve městě Vám nabízíme transfery se soukromým řidičem.

Další služby

Prague Card

Volná vstupenka do vybraných historických památek a muzeí v Praze
Cena od
1150 CZK ()
Rezervovat

Rádi chodíte po muzeích a chtěli byste navštívit co možná nejvíce pražských památek a památkových objektů? V tom případě je tu pro vás turistická karta Prague Card! 

Cena od
1600 CZK ()
Rezervovat

Ponořte se od hlavy až k patě do zlatavého moku a odvezte si z Prahy vskutku netradiční zážitek.

Wellness a spa
Spa hotelu Hoffmeister
Cena od
900 CZK ()
Rezervovat

Dopřejte si jedinečný zážitek v parní lázni hotelu Hoffmeister (Lily Wellness & Spa). Lázeň je vytvořena pomocí horkých lávových kamenů a nachází se v neopakovatelném prostředí jeskyně pocházející z 15. století.

Wellness a spa
Spa hotelu Hoffmeister
Cena od
900 CZK ()
Rezervovat

Po náročném dni stráveném objevováním krás Prahy si dopřejte chvíli odpočinku ve vířivce hotelu Hoffmeister. Vířivka je umístěna v luxusním interiéru antického stylu připomínajícím římské lázně.

Wellness a spa

Masáže

Spa hotelu Hoffmeister
Cena od
1000 CZK ()
Rezervovat

Vyberte si z široké nabídky masáží hotelu Hoffmeister a dopřejte si chvilku klidu a relaxace během vaší návštěvy Prahy.

Wellness a spa

Kosmetika

Spa hotelu Hoffmeister
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Nechte o sebe pečovat v kosmetickém salonu hotelu Hoffmeister. Příjemně si odpočinete a Vaší pokožce se díky profesionální péči navrátí mládí a vitalita.

Wellness a spa
Spa hotelu Hoffmeister
Cena od
1800 CZK ()
Rezervovat

Lily Wellness a Spa hotelu Hoffmeister vám nabízí šest kompletních programů péče o tělo se značkou Alqvimia. Nabízené procedury se inspirují uměním nejstarších civilizací světa – Egypta, dálného východu aj.

Aktivity pro rodiny s dětmi

Dílna smaltování v Praze

Ruční práce a zábava pro děti
Cena od
100 CZK ()
Rezervovat

Hledáte něco, čím můžete své děti v Praze zabavit? Už nemusíte hledat dále, víme totiž přesně, co by vás mohlo zajímat. Přijďte se pobavit a užít si neopakovatelnou atmosféru dílny smaltování, která se koná ve sklepení historického domu ze 14. století v sam ...

Aktivity pro rodiny s dětmi

Muzeum Karla Zemana

Muzeum o filmových efektech
Cena od
650 CZK ()
Rezervovat

Interaktivní muzeum českého filmového režiséra, výtvarníka, loutkáře a animátora Karla Zemana je skvělou volbou, kam zajít s dětmi v centru Prahy. V interaktivní expozici, sídlící pod Karlovým mostem na Malé Straně, si děti vyhrají a navíc poznají tvorbu jednoho z největších česk ...

Hry a volný čas v Praze

Úniková hra v Praze

Dannyho parťáci: Loupež v Monaku
Cena od
1590 CZK ()
Rezervovat

Užijte si deštivý den a staňte se na chvíli tajným agentem. Podaří se vám během šedesáti minut uniknout z tajemné místnosti?

Vodní aktivity v Praze

Historickým centrem Prahy na kajaku

Úchvatné výhledy na Prahu, které ze souše nikdy neuvidíte
Cena od
1200 CZK ()
Rezervovat

Zatímco se v pozdním odpoledni Pražané scházejí na vltavské náplavce nad sklenicí dobrého piva, pro vás je tu příležitost absolvovat mnohem neotřelejší zážitek – komentovanou projížďku na kajaku v samém srdci české metropole.

Vodní aktivity v Praze

Projížďka na kajaku po Vltavě

Projížďka po bývalých industriálních zónách

Kurz jízdy kajakem je nenáročná projížďka po Vltavě, která vám umožní prohlédnout si bývalé průmyslové oblasti, jež si příroda vzala zpět pod svá křídla, anebo v nich vzniká nový život a rodí se zde nové moderní čtvrti.
Osvěžující aktivita pro parné letní dny.

Zařídíme vám pronájem osobního automobilu, abyste se mohli přemisťovat a pořádat výlety po České republice (viz naše nabídka Auto-okruh). Spolu s naším partnerem, společností RENeCAR, vám nabízíme širokou škálu vozů, které budou zajisté vyhovovat všem vašim potřebám.

Cena od
847 CZK ()
Rezervovat

Malý osobní vůz s originálním designem. Tříválcový motor s dobrým výkonem.

Cena od
968 CZK ()
Rezervovat

Malá zvenku, obrovská zevnitř! Jeden z mála vozů z kategorie malých komptaktních automobilů v provedení kombi.

Cena od
1936 CZK ()
Rezervovat

Rodinný vůz střední třídy s dieselovým motorem a velkým zavazadlovým prostorem. Jeho výbava uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Cena od
1936 CZK ()
Rezervovat

Vůz střední třídy v provedení kombi s velkým zavazadlovým prostorem. Výborný rodinný automobil, zároveň i elegantní a reprezentativní užitkový vůz.

Cena od
3146 CZK ()
Rezervovat

Největší model značky Škoda nabízí díky kompletní výbavě a výkonnému motoru vskutku mimořádný komfort cestování. Vhodný pro služební cestu i rodinnou dovolenou.

Rodinný minivan o kapacitě 8 až 9 osob pro všechny, kteří hledají prostor a komfort. Vybaven úsporným dieselovým motorem.

Auto-okruhy

Co je auto-okruh?

Poznejte krásy České republiky

Auto-okruh je pohodlný způsob, jak poznat krásy jednotlivých regionů České republiky. Pronajmeme vám automobil a připravíme celou trasu včetně zajištění ubytování, takže vám odpadne náročné plánovaní, avšak zároveň si zachováte svou nezávislost.

Auto-okruhy

Jižní Čechy (5 dní / 4 noci)

Krajem pohádkových zámků

Jižní Čechy obklopeny Bavorskem a Rakouskem vás nepřestanou překvapovat svou nádhernou krajinou s četnými rybníky stejně jako svým kulturním a architektonickým bohatstvím. Soustředí se zde nejvíce památek zapsaných do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO v České republice: historická centra v Českém ...

Auto-okruhy

Jižní Čechy (3 dny / 2 noci)

Krajem pohádkových zámků

Pěkný třídenní výlet do této kulturně a architektonicky bohaté oblasti lze zajistit i v případě, že vám pro něj nezbývá moc času. Poznejte krásy Jižních Čech bez náročného plánování a ve vší nezávislosti: Český Krumlov, Telč, Holašovice.

Neváhejte se na ...

Auto-okruhy

Západní Čechy (3dny/2 noci)

Krajem léčivých pramenů

Západní Čechy jsou světově proslulé kvalitou zdejších termálních pramenů. Léčebné minerální prameny proslulého trojúhelníku lázeňských měst – Karlovy Vary, Mariánské Lázně et Františkovy Lázně – skýtají četné blahodárné účinky.

Neváhejte se na nás obrátit, přejete-li si obdržet ...

Jižní Morava patří k nejmalebnějším regionům České republiky. Nalézají se zde rozlehlé vinice, jedinečný Moravský kras, nádherná rozmanitá příroda a mnohé historické památky, včetně památek zapsaných na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Neváhejte se na nás obrátit, přejete-li si ...

Další služby

Pražský Minos Guide

Mobilní aplikace průvodce po Praze pro Android & iOS

Vlastníte-li chytrý telefon s operačním systémem Android, nebo iPhone a chcete se dozvědět něco více o Praze, můžete si ZDARMA stáhnout naši aplikaci Prague Minos Guide. Aplikaci pražského průvodce lze jednoduše najít a instalovat z příslušného obchodu s aplikacemi na Google Play pro Android nebo App Store pro iOS (iPhone, iPod, iPad).

Další služby
Pronajměte si iPad2 s aplikací průvodce po Praze a internetem
Cena od
1200 CZK ()
Rezervovat

Nové multimediální zařízení iPad2 se velmi jednoduše ovládá a dovolí Vám poznat Prahu dle vašeho gusta. Díky mnoha aplikacím, GPS navigaci a připojení k internetu si můžete plně užívat vašeho pobytu v Praze.

nahoru